Naar aanleiding van de extra Corona-maatregelen die 23 maart door de overheid zijn aangekondigd hebben wij een aantal maatregelen moeten nemen die tot minimaal 6 april zullen gaan duren.
Vanaf nu zullen we zoveel mogelijk gaan behandelen via telefoon, videobellen of oefenschema’s. Behandeling wordt alleen nog bij strikt noodzakelijke zorg gegeven. Dit houdt in dat wij alleen behandelingen uitvoeren die niet tot na 6 april kunnen wachten en zonder behandeling ernstige beperkingen of klachten voor de patiënt opleveren.
De strikt noodzakelijke zorg zal bij voorkeur bij u thuis gegeven gaan worden en anders zeer beperkt in de praktijk. Uiteraard volgens alle RIVM-richtlijnen en met de nodige beschermingsmiddelen. Voor deze noodzakelijke zorg is vooraf toestemming noodzakelijk van uw arts. Wij zullen in overleg met u contact met uw arts opnemen.
Heeft u een afspraak in de periode tot 6 april, dan neemt uw eigen therapeut contact met u op om de mogelijkheden te bespreken. U hoeft hier dus niet zelf voor te bellen.
Wij blijven gedurende deze gehele periode telefonisch bereikbaar!
Heeft u hier vragen over? Aarzel niet en neem contact op via info@mmfysio of bel 024 – 3580779. Wij staan u graag te woord.
Team MMFysio
