Ga naar de inhoud

Ons nieuwe leefstijlcentrum op de Houtwerf: Inschrijven kan!

Zoals jullie in onze vorige nieuwsbrieven hebben kunnen lezen starten we binnenkort op onze nieuwe locatie bij de Houtwerf in Nijmegen. Om precies te zijn zullen we op zaterdag 29 maart deze prachtige locatie gaan openen en jullie zijn allemaal uitgenodigd om dat met ons te komen doen. Jullie zullen hiervoor ook nog een aparte uitnodiging ontvangen.

Op deze grote locatie gaan we verder bouwen aan onze mooie samenwerking met sport boutique Het Gymlokaal. Bij het Gymlokaal bieden we hoogwaardige fitnessprogramma’s en verschillende leefstijlprogramma’s aan in zowel individueel als groepsverband.

Wat houdt nu het hoogwaardige precies in?

Allereerst de persoonlijke aandacht en ondersteuning die je krijgt bij het werken aan jouw gezondheid. Er wordt altijd gewerkt vanuit jouw eigen wensen en doelen. Dat bespreken we in een uitgebreide intake. Daarna hebben we verschillende testen en metingen die het opmaken van jouw programma ondersteunen en je meer inzicht geven in je eigen gezondheid. We begeleiden je in het begin intensief zodat je precies weet wat je moet doen en je alle oefeningen juist uitvoert. Vervolgens evalueren we iedere 3 maanden uitgebreid de vooruitgang en stellen we nieuwe doelen op. Daarop wordt jouw programma aangepast en zo blijf je altijd met een ambitieus en motiverend programma trainen. In onze eigen app boek je de trainingen, volg je je vooruitgang en kan je inschrijven voor de groepstrainingen.

We trainen op de hoogwaardige apparatuur van Matrix en maken gebruik van de krachtapparatuur van Egym. Dat zijn krachttoestellen die zijn voorgeprogrammeerd op jouw programma en je precies begeleiden zodat jij altijd de krachttraining op de juiste manier doet.

De kracht van onze samenwerking zit hem er ook in dat we onze hoogwaardige kennis die we binnen MMfysio hebben op het gebied van het begeleiden van sporters inzetten om het niveau van begeleiding zo hoog mogelijk te krijgen. En mocht je toch een keer last van een blessure krijgen, dan kunnen we daar meteen de juiste begeleiding voor geven. En andersom kunnen we jullie aan het einde van een behandeling nu het beste trainingsaanbod geven om jezelf in conditie te houden en zo fit te blijven dat je blessures voorkomt.

Mocht je van deze samenwerking direct enthousiast worden en sporten bij het Gymlokaal willen uitproberen dan hebben we voor snelle beslissers een mooie opstartactie. De eerste 50 sporters krijgen dit voordeel:

  • Geen opstartkosten ter waarde van € 49,99
  • 1 proefmaand om het uit te proberen
  • En een mooi starterspakket met bidon en handdoek

Meld je HIER snel aan voor deze mooie opstartactie en je zit bij de eerste vijftig aanmeldingen!